Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Emerald Beach Resort

Popis a poloha

Emerald Beach Resort sa nachádza v pokojnom rezorte Ravda, ktorý sa nachádza neďaleko starobylého mestečka Nessebar. Resort sa rozprestiera na súkromnej pláži, kde sú Vám k dispozícií lehátka a slnečníky. Resort poskytuje služby vypožičania auta, takže sa môžte pozrieť aj do okolitých miest a destinácií.

Vybavenie hotela

Areál Emerald Beach Resort Vám ponúka oddych v záhrade, pri bazéne alebo mnoho iných zábavných a športových aktivít. Pre deti je tu pripravený detský bazén detské ihrisko a miniklub. Za príplatok môžete vyskúšať rôzne telové procedúry v hotelovom wellness centre, sauny, masáže alebo kúpele. Ďalej si môžete zahrať tenis na tenisovom kurte, vypožičať si tenisové alebo bedmintonové vybavenie. Za príplatok si môžete ešte doobjednať služby žehlenia, čistiarne alebo práčovne. Wi- Fi pripojenie na internet je na izbách bez poplatku. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku hotela taktiež bez poplatku.

Vybavenie izby

Štúdia a apartmány v Resorte sú vybavené telefónom, klimatizáciou, sušičom na vlasy, chladničkou, kuchynským kútom, kuchynským riadom, žehliacimi potrebami, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom s výhľadom do záhrady alebo na more.

Stravovanie

Stravovať sa môžete formou raňajok, polpenzie alebo all inclusive light. Strava sa podáva v hotelovej reštaurácií formou bufetových stolov. K dispozícií Vám je aj a la carte reštaurácia a bar, kde môžete ochutnať rôzne letné nápoje.