Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Apolonia Resort

Popis a poloha

Štýlový Apolonia Rezort sa nachádza pri mestečku Sozopol. Priamo od hotela k pláži Vás povedie asi 100 metrov dlhý chodníček. Centrum mesta Sozopol je vzdialený 6 kilometrov od rezortu.

Vybavenie hotela

Apolonia Resort má pre Vás otvorenú recepciu 24 hodín denne. V krásnom areáli hotela sa nachádza bazén, záhrada, vonkajšie fitness centrum a slnečná terasa. Detské ihrisko a herňa pre deti čaká v tomto rezorte na tých najmenších. Za poplatok si môžete dopriať masáž, zahrať si stolný tenis alebo biliard, doobjednať si službu žehlenia alebo čistiarne a taktiež môžete za poplatok použiť trezor nachádzajúci sa na recepcií. Wi-Fi pripojenie na internet je v celom rezorte sprístupnené bez poplatku. Parkovať môžete bez poplatku na súkromnom parkovisku.

Vybavenie izby

Moderne zariadené izby v rezorte sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom s výhľadom na more alebo bazén. V izbách sa taktiež nachádza aj vybavený kuchynský kút. Izby sú upratované denne a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

V areáli hotela sa nachádza a la carte reštaurácia, kde môžete ochutnať rôzne bulharské a medzinárodné špeciality. V krásnom bare pri bazéne Vám namiešajú tie najlepšie letné miešané nápoje.