Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Flagman

Popis a poloha

V Sozopole sa nachádza aj tento veľmi obľúbený hotel Flagman. Vo svojom areáli Vám ponúka príjemné služby, relax a mnoho aktivít. Piesočnatá pláž je od hotela vzdialená necelých 150 metrov. Hotel sa nachádza v novej časti mesta Sozopol a v okolí nájdete mnoho obchodíkov, reštaurácií a rôznych atrakcií.

Vybavenie hotela

V hoteli Flagman si môžete oddýchnuť na slnečnej terase alebo na lehátkach pri bazéne. Za príplatok si môžete dopriať masáž, kúpeľ vo vírivke alebo oddych v saune. V bazéne sa nachádza aj oddelená časť pre deti a neďaleko bazéna sa nachádza aj detské ihrisko. Ne nepretržite otvorenej recepcií si môžete za poplatok uskladniť dôležite veci v trezore, alebo zmeniť peniaze v zmenárni. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch zadarmo, na izbách je spoplatnené. Parkovať môžete na verejnom parkovisku, ktoré je spoplatnené.

Vybavenie izby

Izby v hoteli sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, pohármi, kúpeľňou spolu s toaletou, balkónom s výhľadom na ulicu a bazén a sušičom na vlasy. Do izby si môžete doobjednať za príplatok aj detskú postieľku. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Stravovať sa môžete v hoteli formou raňajok, ktoré sa podávajú formou bufetu. V a la carté reštaurácií si pochutnáte na bulharských a medzinárodných špecialitách.