Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Kalithea

Popis a poloha

Sozopol je jedným z najstarších miest a je veľmi výnimočným, či už architektúrou alebo históriou. A práve v tomto meste sa nachádza hotel Kalithea. Aj keď tento hotel nemá bazén, plne to vynahradzuje nádherným výhľadom na prístav a starý Sozopol. Piesočnatá pláž sa nachádza 500 metrov od hotela Kalithea.

Vybavenie hotela

Hotel Kalithea je vhodnou voľbou pre Vašu pokojnú dovolenku. Oddýchnuť si môžete na slnečnej terase, z ktorej si vychutnáte aj úžasný panoramatický výhľad na starý Sozopol. Okolie hotela Vám ponúka možnosť na turistiku, alebo na cyklistiku - bicykel si môžete vypožičať priamo v hoteli. Deti sa môžu zahrať a zabaviť na ihrisku. Wi - Fi pripojenie na internet je zadarmo v celom areáli hotela.

Vybavenie izby

Izby v hoteli sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, pohármi, kúpeľňou s toaletou a balkónom s výhľadom na more a prístav. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Hotel Vám ponúka možnosť raňajok v bufetovej reštaurácií hotela. Po blízku nájdete mnoho zaujímavých podnikov a chutných reštaurácií, ktoré Vám ponúknu rôzne bulharské a medzinárodné jedlá.