Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Sunny

Popis a poloha

Hotel Sunny sa nachádza pri mestečku Sozopol. Od piesočnatej pláže je vzdialený 200 metrov. V okolí nájdete niekoľko zaujímavých reštaurácií a podnikov. Hotel Vám ponúka možnosť vyskúšať veľa zaujímavých vodných športov.

Vybavenie hotela

Hotel Sunny Vám ponúka množstvo rôznych aktivít a služieb, ktoré spestria Váš pobyt v tomto hoteli. Oddýchnuť si môžete pri bazéne, na slnečnej terase alebo v záhrade. Pre deti si hotel pripravil detskú časť v bazéne a detské ihrisko. Za poplatok si môžete dopriať masáž alebo saunu, zajazdiť si na bicykli, vyskúšať potápanie alebo windsurfing, a taktiež aj navštíviť aquapark. V hoteli sa taktiež nachádza aj fitness centrum, do ktorého máte prístup zadarmo. Na nepretržite otvorenej recepcií sa nachádza zmenáreň rovnako ako aj trezor, ktorý môžete použiť za poplatok. Wi-Fi pripojenie na internet je v celom areáli aj na izbách sprístupnené zadarmo. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku, ktoré si musíte dopredu zarezervovať, a ktoré je spoplatnené.

Vybavenie izby

Izby v hoteli sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, pohármi, kúpeľňou s toaletou, fénom, balkónom s výhľadom na more, bazén alebo záhradu. Izby sú upratované denne a posteľné bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Stravovať sa môžete v hotelovej reštaurácie, kde sa podáva strava formou bufetu. Osviežujúce nápoje Vám pripravia v lobby bare ale aj v bare pri bazéne.