Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Selena Beach

Popis a poloha

Selena Beach sa nachádza v pokojnej oblasti rezortu Sozopol. Moderné izby, príjemný personál a veľa kvalitných služieb, je to čo tento hotel ponúka svojím zákazníkom. Pláž sa od hotela nachádza iba 200 metrov. Hotel disponuje aj požičovňou aut alebo bicyklov, takže sa môžete vybrať navštíviť starý Sozopol.

Vybavenie hotela

Príjemný hotel Selena Beach má pre Vás vo svojom areáli pripravený bazén, záhradu a slnečnú terasu. Recepcia hotela je otvorená nepretržite - 24 hodín denne a nachádza sa tu zmenáreň a trezor, ktorý môžete použiť za poplatok. Pre deti je tu pripravené ihrisko. Za poplatok si môžete dopriať vstup do wellness a teda masáže a sauny. Vyskúšať môžete za poplatok aj potápanie, rybolov alebo si môžete vypožičať bicykle a vybrať sa na cyklo túru. Wi-Fi pripojenie je v celom hoteli bezplatné. Parkovať môžete na ulici, hneď pri hoteli bez poplatku.

Vybavenie izby

Hotelové izby sú plne klimatizované, nachádza sa v nich TV, chladnička, poháre, rýchlo varná kanvica, fén a balkón s výhľadom na bazén. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každých 4 až 5 dní.

Stravovanie

V hotelovej reštaurácií si môžete na pochutnať na raňajkách, ktoré sú podávané formou bufetu. Letné nápoje pre Vás namiešajú v hotelovom bare.