Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Plamena Palace

Popis a poloha

Dovolenkový hotel Plamena Palace je výnimočný najmä svojou príjemnou a pokojnou atmosférou. Hotel sa nachádza 700 metrov od krásnej piesočnatej pláže. Len 500 metrov Vás delí od rušnejšej časti rezortu Primorsko, kde sa nachádza mnoho reštaurácií, obchodíkov a atrakcií.

Vybavenie hotela

Hotel Plamena Palace Vám vo svojom areáli ponúka oddych pri bazéne alebo v záhrade. Hotel Vám taktiež umožňuje vstup do fitness centra. Za príplatok si môžete zahrať stolný tenis, minigolf, biliard, vyskúšať potápanie alebo si dopriať masáž. Deti sa môžu zahrať na detskom ihrisku alebo v detskom mini klube. Na recepcií, ktorá je pre Vás otvorená nepretržite, si môžete požičať bicykel alebo auto a vybrať sa na spoznávanie okolia. Na recepcií sa taktiež nachádza aj trezor, ktorý môžete použiť za poplatok. Wi-Fi pripojenie na internet je prístupné bez poplatku v celom hoteli. Parkovať môžete na verejnom parkovisku pri hoteli, taktiež bez poplatku.

Vybavenie izby

Elegantné a priestranné dvoj-lôžkové izby a štúdia sú vybavené TV, klimatizáciou, minibarom, telefónom, sušičom na vlasy, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom s čiastočným výhľadom na more, bazén alebo ulicu. K dispozícií sú aj detské postielky, ktoré si môžete požičať bez akéhokoľvek poplatku. Žehliace potreby sa nachádzajú na chodbe. Izby sú upratované denne a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

V hotelovej reštaurácií si pochutnáte na variáciách bulharskej tradičnej kuchyne a medzinárodnej kuchyne. Letné drinky Vám namiešajú v lobby bare hotela.