Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Diamond

Popis a poloha

Hotel Diamond sa nachádza v pokojnej oblasti rezortu Sveti Vlas. Z hotela sa Vám ponúka krásny výhľad na more a na lodný prístav. Piesočnatá pláž je od hotela vzdialená 600 metrov.

Vybavenie hotela

Areál hotela Vám ponúka oddych v priestoroch záhrady alebo na slnečnej terase. Za príplatok si môžete dopriať oddych aj vo wellness centre, kde si môžete dopriať rôzne masáže, vírivku, solárium, sauny alebo si môžete zacvičiť vo fitness centre. V hoteli si môžete zahrať šípky a za poplatok si môžete vypožičať vybavenie na vodné športy, vyskúšať potápanie, kanoistiku, windusrfing alebo jazdu na koni. Wi-Fi pripojenie na internet je v areáli hotela prístupné bez poplatku. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku taktiež bez poplatku.

Vybavenie izby

Izby sú vybavené TV, klimatizáciou, kuchynským kútom, žehličkou, chladničkou, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom s výhľadom na more alebo okolie hotela.

Stravovanie

V areáli hotela sa nachádza reštaurácia, ktorá pripravuje rôzne bulharské ale aj medzinárodné špeciality. V bare Vám prichystajú miešané letné nápoje.