Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Iris

Popis a poloha

Rodinný hotel Iris sa nachádza v pokojnej oblasti rezortu Sveti Vlas. Piesočnatá pláž sa nachádza iba necelých 100 metrov od hotela.

Vybavenie hotela

Areál hotela Vám ponúka oddych v záhrade, pri bazéne alebo aj pri pláži. Medzi aktivity, ktoré Vám hotel ponúka patrí stolný tenis alebo potápanie, ktoré je za príplatok. Deti sa môžu zahrať na detskom ihrisku. Recepcia hotela je nepretržite otvorená a nachádza sa na nej aj úschovňa batožín. Za poplatok si môžete doobjednať službu žehlenia, čistiareň alebo práčovňu. Wi-Fi pripojenie na internet je bezplatné vo verejných priestoroch. Parkovať môže na verejnom parkovisku v blízkosti hotela bez poplatku.

Vybavenie izby

Izby sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou, sušičom na vlasy a balkónom s výhľadom na more alebo bazén. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každých až 4 až 5 dní.

Stravovanie

Stravovať sa môžete v hotelovej reštaurácií, ktorá Vám na raňajky pripraví stravu podávanú formou švédskych stolov. Reštaurácia ponúka aj pokrmy a la carte, čiže si môžete vybrať z rozličných bulharských alebo medzinárodných špecialít. V areáli hotela sa nachádza taktiež aj bar, v ktorom Vám pripravia tie najlepšie letné nápoje.