Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Macon Residence

Popis a poloha

Macon Residence sa nachádza v obľúbenom a pokojnom rezorte Sveti Vlas. Piesočnatá pláž sa nachádza 1 kilometer od hotela. Hotel poskytuje aj službu požičovne áut, takže sa môžete ísť pozrieť aj do 7 kilometrov vzdialeného centra Slnečného pobrežie alebo do historického mesta Nesebar.

Vybavenie hotela

Recepcia hotela Macon Residence je pre Vás otvorená 24 hodín denne. Na recepcií sa nachádza aj trezor, ktorý môžete použiť za poplatok. V areáli hotela je Vám k dispozícií záhrada aj bazén. Vstup do wellness centra, kde Vás čakajú rôzne masáže, sauny a kúpele, je za poplatok. Zacvičiť si vo fitness centre si taktiež môžete za poplatok. Pre deti je tu pripravené detské ihrisko a animačný tím. Wi-Fi pripojenie na internet je bez poplatku vo verejných priestoroch. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku hotela za poplatok.

Vybavenie izby

Všetky izby v hoteli sú vybavené TV, klimatizáciou, telefónom, sušičom na vlasy, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a kúpeľňou spolu s toaletou. Štúdiá a suity sú vybavené ešte kuchynským kútom.

Stravovanie

Chutné jedlo si môžete vychutnať v hotelovej reštaurácií, kde Vám denne pripravia tradičné bulharské ale taktiež aj medzinárodné jedlá. V areáli hotela sa nachádza aj bar.