Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Magic Dreams

Popis a poloha

Hotel Magic Dreams sa nachádza v pokojnom a tichom rezorte Sveti Vlas. Piesočnatá pláž je od hotela vzdialená 650 metrov. Centrum Slnečného pobrežia sa od hotela nachádza 7 kilometrov.

Vybavenie hotela

V areáli hotela sa nachádza záhrada, terasa a bazén s detskou časťou. Za poplatok môžete navštíviť kúpeľné a wellness centrum, kde je pre Vás pripravené množstvo masáži a procedúr. Za poplatok môžete navštíviť aj kaderníctvo a dopriať si pedikúru alebo manikúru. Wi-Fi pripojenie na internet je spoplatnené. Parkovať môžete na verejnom parkovisku pri hoteli bez poplatku.

Vybavenie izby

Štúdia a apartmány sú vybavené TV, klimatizáciou, sušičom na vlasy, chladničkou, kuchynským kútom a kuchynským riadom, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom. Izby sú upratované každý druhý deň a posteľná bielizeň je menená každých 5 až 6 dní.

Stravovanie

Stravovať sa môžete v hotelovej reštaurácií, kde pre Vás pripravia rôzne tradičné jedlá z bulharskej kuchyne alebo z medzinárodnej kuchyne. V areáli sa nachádza aj bar, kde si môžete vychutnať letné miešané nápoje.