Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Olymp

Popis a poloha

Hotel Olymp Vám ponúka jednoduché ubytovanie v tichom a pokojnom prostredí rezortu Sveti Vlas. Piesočnatá pláž je vzdialená 600 metrov a centrum Slnečného pobrežia 8 kilometrov.

Vybavenie hotela

V areáli hotela sa nachádza priestranná záhrada, bazén, ktorý má vyhradenú časť aj pre deti. Recepcia hotela je pre Vás nepretržite otvorená. Nájdete tu aj zmenáreň. Pre deti je pripravené detské ihrisko. V areáli hotela sa nachádza aj mini market. Wi-Fi pripojenie na internet je možné iba v DeLuxe izbách. Parkovať môžete na ulici hneď pri hoteli a bez poplatku, alebo v podzemnom parkovisku za poplatok.

Vybavenie izby

Izby sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, rýchlovarnou kanvicou, kuchynským kútom a kuchynskými riadmi, mikrovlnou rúrou, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom s výhľadom na more alebo bazén. Fén, žehlička a práčka sú spoplatnené. Izby sú upratované každý deň a posteľné bielizeň je menená každé 3 dni.

Stravovanie

Pochutnať si na tradičnej bulharskej kuchyni alebo na medzinárodných jedlách si môžete v hotelovej reštaurácií alebo v reštauráciách, ktoré sa nachádzajú v okolí hotela.