Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Paradise Beach

Popis a poloha

Hotel Paradise Beach sa nachádza hneď pri krásnej piesočnatej pláži v rezorte Sveti Vlas. Tento rezort je obľúbený najmä preto, že je veľmi pokojný a nájdete tu množstvo rôznych atrakcií. Centrum Slnečného pobrežia je 8 kilometrov vzdialené.

Vybavenie hotela

Pobyt v hoteli Paradise Beach Vám spríjemní oddych na terase, v záhrade alebo pri bazéne. Za príplatok si môžete dopriať masáž, turecký alebo parný kúpeľ, saunu alebo si zacvičiť vo fitness centre. Deti sa môžu zahrať na detskom ihrisku alebo v detskom klube. Okrem iného si môžete zahrať stolný tenis, biliard, ktorý je za poplatok alebo vyskúšať na pláži windsurfing. Na recepcií s nepretržitou prevádzkou sa nachádza trezor, ktorý môžete použiť za poplatok a taktiež aj zmenáreň. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch bezplatné. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku, ktoré nie je spoplatnené.

Vybavenie izby

Elegantne zariadené izby sú vybavené TV, telefónom, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou, sušičom na vlasy a balkónom s výhľadom na more alebo okolie hotela. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

V hotelovej reštaurácií si pochutnáte na rôznych bulharských špecialitách, ktoré pre Vás na raňajky budú podávať formou bufetu. V bare Vám pripravia tie najchutnejšie letné miešané nápoje.