Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Prestige Fort Beach

Popis a poloha

Prestige Fort Beach sa nachádza v pokojnej oblasti v rezorte Sveti Vlas. Oblasť je vhodná pre rodinky s deťmi, najmä kvôli pokojnej atmosfére aj veľkému areálu a krásnej piesočnatej pláži, ktorá je od hotela vzdialená necelých 500 metrov.

Vybavenie hotela

V areáli hotela si môžete oddýchnuť v záhrade, na slnečnej terase alebo pri bazéne. Za poplatok si môžete dopriať vstup do hotelového wellness centra. Hotel má k dispozícií aj fitness centrum. Na pláži môžete vyskúšať rôzne vodné športy ako napríklad aj potápanie alebo windsurfing. Pre deti je pripravené detské ihrisko a bazén. Wi- Fi pripojenie na internet je zadarmo v celom areáli hotela. Parkovať môžete zadarmo na súkromnom parkovisku hotela.

Vybavenie izby

Elegantné a priestranné izby sú vybavené klimatizáciou, chladničkou, kuchynským kútom a riadom, žehličkou, kúpeľňou s toaletou a balkónom s výhľadom na more a okolie hotela.

Stravovanie

V hotelovej reštaurácií Vám ponúknu jedlá typické pre bulharskú ale aj medzinárodnú kuchyňu. V hotelovom bare Vám zase prichystajú lahodnú kávu a osviežujúce nápoje.