Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Prestige City II

Popis a poloha

Aparthotel Prestige City II sa nachádza v pokojnej časti Primorska. Okolie aparthotela je obklopené krásnou, typickou bulharskou prírodou a chránenými pieskovými dunami, ktoré delia hotel od piesočnatej pláže.

Vybavenie hotela

Recepcia aparthotela je pre Vás otvorená nepretržite 24 hodín denne. V areáli hotela sa nachádza bazén, terasa, záhrada a fitness centrum. Za poplatok si môžete dopriať v hotelovom wellness centre rôzne pedikúry, procedúry, sauny, masáže a mnoho iného. Pre deti je prichystaný detský bazén, herňu a detské ihrisko. Zahrať si môžete stolný tenis alebo šípky a za poplatok sa môžete vybrať na turistiku alebo navštíviť aquapark. Na recepcií si môžete vypožičať auto alebo bicykel. Pripojiť sa na Wi-Fi sieť môžete vo verejných priestoroch bez poplatku. Parkovať môžete na vopred rezervovanom parkovacom mieste, ktoré môže byť spoplatnené.

Vybavenie izby

Izby sú v hoteli vybavené chladničkou, klimatizáciou, TV, kuchynským kútom, mikrovlnou rúrou, kuchynským riadom, pohármi, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom s výhľadom na more alebo bazén. Hotel poskytuje možnosť zapožičať si aj detskú postieľku.

Stravovanie

Stravovať sa môžete v hotelovej reštaurácií, kde sa raňajky podávajú formou bufetu, v ktorom nájdete aj ponuku jedál pre deti. Letné nápoje si môžete objednať v lobby bare alebo v bare pri bazéne.