Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Arsena

Popis a poloha

Hotel Arsena sa nachádza hneď pri krásnej piesočnatej pláži v rezorte Nessebar. Hotel Vám ponúka množstvo kvalitných služieb a zábavných alebo oddychových aktivít, ktoré zaručene zlepšia Váš pobyt v Bulharsku.

Vybavenie hotela

Hotel Arsena má pre Vás nepretržite otvorenú recepciu. Oddýchnuť si môžete na krásnej slnečnej terase alebo pri bazéne. Zahrať si môžete šípky, stolný tenis alebo môžete navštíviť fitness centrum. Pripravený je pre Vás aj večerný animačný program. Za poplatok si môžete dopriať masáže alebo sauny. Doobjednať si môžete aj služby čistiarne a práčovne, taktiež za poplatok. Wi-Fi pripojenie na internet je v celom areáli hotela bez poplatku. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku za poplatok.

Vybavenie izby

Izby sú v hoteli vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, pohármi, fénom na vlasy, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom s výhľadom na more alebo okolie hotela. Izby sú v hoteli denne upratované a posteľná bielizeň menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Ubytovať sa môžete spolu s ultra all inclusive. Strava sa podáva v hotelovej reštaurácií, v ktorej si pochutnáte na špecialitách a tradičných jedál z bulharskej ale aj medzinárodnej kuchyne.