Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Kamenets

Popis a poloha

Hotel Kamenec sa nachádza v obľúbenom rezorte Nessebar, iba 400 metrov od krásnej piesočnatej pláže. Starý Nesebar, ktorý je bohatý na historické pamiatky sa od hotela nachádza necelé 2 kilometre.

Vybavenie hotela

Recepcia hotela Kamenec je pre Vás otvorená non-stop 24 hodín denne. V areáli hotela sa nachádza terasa, záhrada, bazén, obchod so suvenírmi a mnoho iného. Pre deti je tu pripravené ihrisko a herňa. Za poplatok si môžete dopriať aj skvelú masáž. Za príplatok si môžete doobjednať aj službu žehlenia alebo práčovne. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch hotela bezplatné. Parkovať môžete na verejnom parkovisku bez poplatku.

Vybavenie izby

Hotel Vám ponúka ubytovanie v izbách, ktoré sú vybavené klimatizáciou, TV, telefónom, chladničkou, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom s výhľadom na more alebo okolie hotela. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

V hotelovej reštaurácií si môžete dopriať skvelé raňajky a mnoho iných jedál z tradičnej bulharskej alebo medzinárodnej kuchyne. Skvelé letné nápoje si môžete vychutnať v lobby bare.