Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Marieta Palace

Popis a poloha

Hotel Marieta Palace sa nachádza v novej časti mesta Nessebar. Skvelý zážitok pri pobyte v tomto hoteli Vám poskytne bazén situovaný na najvyššom poschodí hotela. Hotel sa nachádza 800 metrov od piesočnatej pláže. Stará, historická časť mesta Nessebar je od hotela vzdialená jeden kilometer.

Vybavenie hotela

Recepcia hotela je pre Vás otvorená 24 hodín denne. Na streche hotela sa nachádza bazén spolu s terasou, takže si môžete dopriať vynikajúci výhľad pri oddychu. Za poplatok si môžete dopriať vstup do hotelového wellness centra, kde na Vás čakajú rôzne sauny, kúpele, vírivka, masáže a mnoho iného. Za poplatok si môžete zahrať bowling alebo zacvičiť vo fitness centre. Čistiareň a služby práčovne si môžete doobjednať za poplatok. Wi-Fi pripojenie na internet je v celom hoteli k dispozícií bezplatne. Parkovať môžete na verejnom parkovisku za poplatok.

Vybavenie izby

Izby v hoteli sú plne vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, rýchlovarnou kanvicou, pohármi, fénom na vlasy, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom s výhľadom na more. Izby sú upratované každý deň a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Stravovať sa môžete v hotelovej reštaurácií, kde Vám pripravia skvelé jedlá z bulharskej a medzinárodnej kuchyne. Hotel disponuje aj barom, ktorý sa nachádza na poschodí pri bazéne. Pri recepcií sa taktiež nachádza aj lobby bar.