Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Sol Marina Palace

Popis a poloha

Hotel, ktorý Vám poskytne čo najviac oddychu a pokoja sa nachádza v rezorte Nessebar. Piesočnatá pláž sa od hotela Sol Marina Palace nachádza 500 metrov. Z hotela sa Vám naskytá krásny pohľad na more a najmä starú časť mesta Nessebar, ktorá sa od hotela nachádza iba 800 metrov.

Vybavenie hotela

Recepcia v hoteli Sol Marina Palace je pre Vás nepretržite k dispozícií. Oddýchnuť si môžete na slnečnej terase, pri bazéne, môžete si zacvičiť vo fitness centre alebo si zahrať šípky, stolný tenis alebo biliard. Za poplatok si môžete dopriať vstup do hotelového wellness centra, kde môžete vyskúšať rôzne masáže, sauny a procedúry. Wi-Fi pripojenie na internet je v hoteli spoplatnené. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku za poplatok.

Vybavenie izby

Hotelové izby sú klimatizované a vybavené mini barom, trezorom, telefónom, sušičom na vlasy, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom. Izby sú pravidelne čistené a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

V hotelovej reštaurácií sa pripravujú jedlá z tradičnej bulharskej ale najmä aj z medzinárodnej kuchyne. Letný nápoj Vám ochotne pripravia v hotelovom bare.