Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Chateau Del Marina

Popis a poloha

Apartmány Chateau Del Marina sú pre nenáročnejších klientov. Jednoduchosť ubytovania a služieb nahrádza skvelá pozícií iba 100 metrov od piesočnatej pláže. Starý Nessebar sa nachádza necelé 3 kilometre od apartmánov.

Vybavenie hotela

Apartmány Vám vo svojom areáli ponúkajú slnečnú terasu a bazén. Ak túžite po wellness za poplatok si môžete dopriať masáže alebo kúpele a taktiež si môžete zacvičiť aj vo fitness centre. Na pláži si môžete za poplatok vyskúšať rôzne vodné športy, potápanie, windsurfing a aj rybolov - s organizáciou Vám pomôžu na recepcií. Taktiež si môžete za poplatok zahrať aj tenis. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch bez poplatku. Parkovať môžete na základe dopredu nahlásenej rezervácie bez poplatku.

Vybavenie izby

Apartmány sú vybavené klimatizáciou, žehličkou, sušičom na vlasy, kuchynským kútom, chladničkou, balkónom s výhľadom na more a kúpeľňou s toaletou. Za poplatok si môžete doobjednať služby upratovania.

Stravovanie

Stravovať sa môžete v hotelovej a la carte reštaurácií, kde pre Vás pripravia rôzne bulharské a medzinárodne špeciality. Každá izba disponuje kuchynským kútom a neďaleko hotela nájdete aj obchody s potravinami.