Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Evridika

Popis a poloha

Hotel Evridika sa nachádza iba pár metrov od krásnej piesočnatej pláži v rezorte Nesebar. 3 kilometre od hotela sa nachádza starobylé mestečko Nesebar s množstvom rôznych atrakcií, historických pamiatok, obchodíkov a reštaurácií. Iba 1 kilometer od hotela sa nachádza aquapark Aqua Paradise, v ktorom sa nachádzajú rôzne atrakcie.

Vybavenie hotela

Recepcia hotela Evridika je pre Vás otvorená 24 hodín denne a nájdete na nej bankomat a taktiež aj trezor, ktorý môžete použiť za poplatok. V priestoroch hotela si môžete oddýchnuť na slnečnej terase. Za poplatok si môžete dopriať aj saunu. Pre deti má hotel pripravené detské ihrisko. Za príplatok si môžete zahrať tenis, vyskúšať potápanie, jazdu na koni, windsurfing, rybolov alebo navštíviť aquapark. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch bezplatné. Parkovať môžete na verejnom parkovisku bez poplatku.

Vybavenie izby

Izby sú v hoteli vybavené klimatizáciou, TV, chladničkou, trezorom, kúpeľňou spolu s toaletou, balkónom s výhľadom. Izby sú upratované denne a posteľná bielizeň je menená každých 4 až 5 dní.

Stravovanie

V hotelovej reštaurácií si môžete pochutnať na rôznych bulharských pokrmoch ale taktiež aj na jedlách z medzinárodnej kuchyne. V okolí hotela nájdete niekoľko podnikov a reštaurácií, kde si pochutnáte na rôznych špecialitách.