Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Italia

Popis a poloha

Hotel Italia je vhodným priestorom pre nenáročných klientov, ktorým nevadí prechádzka k pláži, ktorá je od hotela vzdialená 800 metrov. Len 1 kilometer Vás delí od starobylej časti mesta Nesebar, bohatej na historické pamiatky a rôzne obchodíky a reštaurácie, na ktorú budete mať z hotela nádherný výhľad.

Vybavenie hotela

Hotel Italia Vám vo svojich priestoroch ponúka bazén, slnečnú terasu a krásnu záhradu. Hotel Vám ponúka možnosť si oddýchnuť vo wellness centre, pri masáži alebo v saune. Taktiež si môžete zacvičiť vo fitness centre. Okrem toho máte na výber mnoho iných aktivít, ktoré môžete vyskúšať či už v priestoroch hotela alebo na pláži, ako napríklad: potápanie, jazda na koni, cyklistika, turistika alebo rybolov. Pre deti je tu pripravené detské ihrisko. Recepcia hotela je pre Vás otvorená 24 hodín denne a nachádza sa na nej aj zmenáreň. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch bezplatné. Parkovať môžete na ulici pri hoteli.

Vybavenie izby

Hotelové izby sú vybavené klimatizáciou, trezorom, TV, telefónom, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každých 4 až 5 dní.

Stravovanie

V reštaurácií sú Vám k dispozícií raňajky aj večere a taktiež aj jedlá z a la carte ponuky. Pochutnáte si na rôznych tradičných bulharských jedlách ale taktiež aj na jedlách z medzinárodnej kuchyne. V areáli hotela sa nachádza aj bar, kde môžete ochutnať rôzne miešané nápoje.