Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Kirios

Popis a poloha

Hotel Kirios sa nachádza v starej časti mesta Nesebar, kde nájdete niekoľko krásnych historických pamiatok. Pláže je od hotela vzdialená iba 200 metrov.

Vybavenie hotela

Hotel Kirios Vám ponúka príjemne ubytovanie, rôzne aktivity a kvalitné služby. Na pláži si môžete vyskúšať potápanie alebo windsurfing, môžete vyskúšať aj rybolov alebo jazdu na koni, alebo sa vybrať na turistiku. Na recepcií hotela si môžete vypožičať auto, je Vám k dispozícií aj možnosť kyvadlovej dopravy a úschovňa batožín. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch bez poplatku a parkovať môžete v blízkosti hotela za poplatok.

Vybavenie izby

Príjemne a jednoducho zariadené izby Vám vo svojich priestoroch poskytujú trezor, TV, klimatizáciu, chladničku, kúpeľňu spolu s klimatizáciou a balkón s výhľadom na more alebo okolie hotela. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každých 4 až 5 dní.

Stravovanie

Hotel Kirios, žiaľ neponúka možnosť stravovania ale v okolí nájdete niekoľko reštaurácií, ktoré podávajú nielen medzinárodné jedlá ale aj tradičné jedlá z bulharskej kuchyne. V hoteli sa nachádza lobby bar a kaviareň, kde si môžete pochutnať na lahodnej káve alebo letných drinkoch.