Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Mirage

Popis a poloha

Hotel Mirage sa nachádza priamo na krásnej piesočnatej pláži v bulharskom rezorte Nesebar. Iba 2 kilometre od hotela sa nachádza starobylá časť mesta Nesebar, kde môžete navštíviť niekoľko historických pamiatok. Taktiež sa tu nachádza mnoho obchodíkov, podnikov, reštaurácií a atrakcií.

Vybavenie hotela

Hotel Vám vo svojich priestoroch ponúka oddych na slnečnej terase alebo aj pri bazéne. V areáli sa taktiež nachádza aj detské ihrisko. Za poplatok si môžete dopriať masáže, saunu alebo zacvičiť si vo fitness centre. Služby čistiarne, práčovne alebo využitie odkladacieho priestoru v trezore je taktiež za poplatok. V celom hoteli môžete zadarmo využiť služby Wi-Fi pripojenia na internet. Parkovať môžte pri hoteli zadarmo.

Vybavenie izby

Hotelové izby sú vybavené mini barom, TV, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou, fénom a balkónom, z ktorého môžete mať výhľad na nádherné more. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Stravovať sa môžete v a la carte reštaurácií v hoteli. Na výber máte z ponuky tradičných bulharských ale aj rôznych medzinárodných jedál. Na recepcií sa nachádza aj lobby bar, kde Vám pripravia chutné nápoje a dobrú kávu.