Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Vigo

Popis a poloha

Hotel Vigo je obkolesený nádhernou bulharskou prírodou ale aj príjemným ruchom rezortu Nesebar. Hotel sa nachádza 400 metrov od piesočnatej pláže. Historická časť mesta sa nachádza 800 metrov od hotela a môžete tam navštíviť a vidieť niekoľko historických a kultúrnych pamiatok.

Vybavenie hotela

Hotel Vigo vo svojom areáli má pre Vás pripravené množstvo aktivít a služieb. Oddýchnuť si môžete na slnečnej terase, v záhrade alebo v bazéne.. Za poplatok môžete navštíviť a vyskúšať nasledovné: fitness centrum, wellness centrum, kaderníctvo, kozmetika, manikúra, pedikúra, solárium a rôzne kúpele. Na nepretržite otvorenej recepcií je pre Vás otvorená aj zmenáreň a taktiež aj trezor, ktorý môžete použiť za poplatok. Pre deti je tu pripravené priestranné ihrisko. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch bez poplatku, avšak pripojenie na izbe je už spoplatnené. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku hotela, ktoré je taktiež spoplatnené.

Vybavenie izby

Príjemne zariadené izby sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou, sušičom na vlasy a balkónom, z ktorého máte výhľad na more alebo okolie hotela. Na chodbe sa nachádza žehlička, ktorú si môžete zapožičať. K zapožičaniu je Vám k dispozícií aj detská postieľka. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

V reštaurácií sú pre Vás prichystané jedlá z tradičnej bulharskej kuchyne ale taktiež aj z medzinárodnej kuchyne. V hoteli sa nachádza aj pool bar, kde Vám namiešajú len tie najlepšie letné nápoje.