Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

The Mill

Popis a poloha

Hotel The Mill je pokojným a tichým hotelom v rezorte Nesebar. Hotel vyniká najmä svojou pozíciou, vďaka ktorej máte z hotela nádherný výhľad na starobylú časť mesta Nesebar, ktorá je bohatá na historické a kultúrne pamiatky. Piesočnatá pláž sa nachádza 500 metrov od hotela.

Vybavenie hotela

V areáli hotela The Mill sa nachádza slnečná terasa, priestranná záhrada a bazén. Recepcia hotela je pre Vás otvorená 24 hodín denne a nachádza sa na nej aj trezor, ktorý môžete použiť za poplatok. Wi-Fi pripojenie na internet je zdarma vo verejných priestoroch. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku hotela bez poplatku.

Vybavenie izby

Príjemne a elegantne zariadené izby sú vybavené mini barom, telefónom, klimatizáciou, sušičom na vlasy, balkónom a výhľadom na more. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Stravovať sa môžete v hotelovej reštaurácií a na výber máte z rôznych variant bulharských ale aj medzinárodných jedál. V hoteli sa nachádza taktiež aj bar, kde si môžete vychutnať miešané letné nápoje.