Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Oasis Park Hotel

Popis a poloha

Hotel Oasis Park právom nesie tento názov, pretože okolo hotela tvorí nádherná záhrada a park, ktorý Vás povedie až k piesočnatej pláži. Starobylé mestečko Nesebar sa nachádza iba 1,5 kilometra od hotela a môžete tu nájsť krásne historické pamiatke, chutné reštaurácie, miestne obchodíky a mnoho iného.

Vybavenie hotela

Hotel Vám vo svojom areáli ponúka oddych v záhrade, na slnečnej terase alebo pri bazéne. Za príplatok môžete navštíviť hotelové wellness centrum a fitness centrum. Pre deti sa tu nachádza detské ihrisko a detský bazén. Za poplatok si môžete zahrať minigolf alebo biliard. Na nepretržite otvorenej recepcií sa nachádza zmenáreň a taktiež aj trezor, ktorý môžete použiť na uschovanie dôležitých predmetov, za poplatok. Wi-Fi pripojenie na internet je vo verejných priestoroch zadarmo, avšak za pripojenie aj na izbe je potrebné si priplatiť. Parkovisko je spoplatnené.

Vybavenie izby

Izby sú vybavene TV, chladničkou, klimatizáciou, kúpeľňou spolu s toaletou a balkónom s výhľadom na záhradu a okolie hotela. K dispozícií Vám je denná upratovacia služba, posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni. Za poplatok si môžete zapožičať aj detskú postielku.

Stravovanie

Hotel Vám vo svojej reštaurácií ponúka mnoho rôznych bulharských jedál ale taktiež máte na výber aj z pokrmov medzinárodnej kuchyne. V areáli hotela sa nachádza aj pool bar, kde Vám pripravia tie najchutnejšie letné miešané nápoje.