Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Nessebar Royal Palace

Popis a poloha

Nessebar Royal Palace sa nachádza v historickej časti mesta Nesebar a je obklopený rôznymi architektonickými, kulturnými a historickými pamiatkami. V okolí hotela sa nachádza aj veľa chutných reštaurácií, zaujímavých podnikov a mnoho obchodíkov. Piesočnatá pláž sa nachádza 500 metrov od hotela.

Vybavenie hotela

Hotel Vám ponúka priestor na oddych vo svojej záhrade alebo na slnečnej terase. Deti sa môžu zahrať na detskom ihrisku. Recepcia s nepretržitou prevádzkou je Vám neustále k dispozícií. Za príplatok si môžete doobjednať služby žehlenia a práčovne. Wi-Fi pripojenie na internet je Vám vo verejných priestoroch hotela k dispozícií bez poplatku. Parkovať môžete na súkromnou parkovisku zadarmo, ale je potrebné nahlásiť záujem o parkovacie miesto.

Vybavenie izby

Izby sú vybavené mini barom, TV, telefónom, klimatizáciou, sušičom na vlasy a kúpeľňou spolu s toaletou. V niektorých izbách sa nachádza aj balkón, z ktorého sa Vám ponúka nádherný výhľad na okolie starého Nesebaru. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každých 4 až 5 dní.

Stravovanie

V hotelovej reštaurácií Vám pripravia rôzne tradičné jedlá z bulharskej alebo medzinárodnej kuchyne. V areáli hotela sa nachádza aj bar, v ktorom Vám pripravia rôzne letné nápoje.