Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Siena Palace

Popis a poloha

Siena Palace je skvelým miestom na pokojnú a službami a aktivitami bohatú dovolenku v Primorsku. Hotel sa nachádza iba 300 metrov od pláže a vďaka požičovni aut sa môžete pozrieť do rušného centra Primorska alebo spoznať okolie a krásnu prírodu Bulharska.

Vybavenie hotela

Na nepretržite otvorenej recepcií hotela Siena Palace Vás privíta milí a ochotní personál. V areáli sa nachádza bazén, záhrada, fitness centrum, kaderníctvo a wellness centrum, ktorého služby si môžete objednať za poplatok. Pre deti je pripravený detský klub. Za príplatok si môžete doobjednať služby žehlenia alebo práčovne. Wi-Fi pripojenie na internet je v celom hoteli sprístupnené bez poplatku. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku za poplatok.

Vybavenie izby

Elegantne zariadené izby sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, pohármi, kúpeľňou spolu s toaletou, sušičom na vlasy a balkónom, z ktorého máte výhľad na bazén. Izby sú upratované denne a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Skvelé raňajky si môžete vychutnať v hotelovej reštaurácií hotela, ktoré sú servírované formou švédskych stolov. Vychutnať si výbornú kávu môžete na slnečnej terase.