Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Grand Hotel Pomorie

Popis a poloha

Grand Hotel Pomorie sa nachádza v tichej a kľudnej destinácií Pomorie. Krásna, piesočnatá pláž sa nachádza iba 100 metrov od ubytovania.

Vybavenie hotela

Hotel Vám poskytuje oddych pri bazéne alebo v záhrade, možnosť zacvičiť si vo fitness centre, ďalej sa tu nachádza knižnica, biliard, bankomat, kaderníctvo a kozmetika. Za príplatok si môžete dopriať vstup do hotelového wellness centra, sauny, solárium, masáže, vírivku, rôzne kúpele, ďalej si za príplatok môžete zahrať minigolf, squash, tenis, zaspievať si karaoke a doobjednať si služby žehlenia alebo práčovne. Pre deti je tu pripravená herňa. Wi-Fi pripojenie na internet je v izbách sprístupnené bez poplatku. Parkovať môžete na verejnom parkovisku v blízkosti hotela bez poplatku.

Vybavenie izby

Izby v hoteli sú príjemne a elegantne zariadené a sú vybavené minibarom, trezorom, TV, telefónom, klimatizáciou, fénom, kúpeľňou spolu s toaletou a niektoré izby sú aj s balkónom, z ktorého máte výhľad na more. Izby sú denne upratované a posteľá bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

V hoteli sa môžete stravovať formou raňajok, polpenzie alebo plnej penzie. Na výber máte z rôznych bulharských a medzinárodných jedál, ale taktiež môžete ochutnať aj ázijské špeciality v jednej z hotelových reštaurácií. Miešané nápoje si môžete vychutnať v hotelovom bare.