Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Penelope Palace

Popis a poloha

Hotel Penelope Palace je skvelým miestom, ktoré Vám ponúka niekoľko spôsobov ako si oddýchnuť a užiť si Váš pobyt v rezorte Pomorie. Hotel sa nachádza iba 100 metrov od piesočnatej pláže. V okolí hotela nájdete niekoľko atrakcií a zaujímavých podnikov.

Vybavenie hotela

Hotel Penelope Palace je pokojným a tichým miestom, kde je pre Vás pripravený bazén, slnečná terasa, záhrada a fitness centrum, Za poplatok si môžete oddýchnuť vo wellness centre, kde si vyberiete z rôznych masáží, kúpeľov, sáun a procedúr. K dispozícií Vám je taktiež aj kaderníčka a kozmetička. Pre deti je tu pripravené detské ihrisko a neďaleko hotela sa nachádza aj aquapark. Wi-Fi pripojenie na internet je v celom areáli hotela bezplatné. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku hotela, ktoré je za poplatok, alebo aj pred hotelom na verejnom priestranstve,bez poplatku.

Vybavenie izby

Elegantne zariadené izby v hoteli sú vybavené chladničkou, TV, klimatizáciou, rýchlovarnou kanvicou, pohármi, kúpeľňou s toaletou, fénom a balkónom s výhľadom na more alebo záhradu. Štúdia a apartmány sú vybavené aj kuchynským kútom spolu s kuchynským riadom. Izby sú upratované denne a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie

Hotelová reštaurácia Vám pripraví chutné raňajky. Okrem toho si môžete pochutnať na rôznych špecialitách z bulharskej alebo medzinárodnej kuchyne.