Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Primorsko Del Sol

Popis a poloha

Príjemný areál hotela Primorsko Del Sol Vám ponúka mnoho aktivít a kvalitných služieb, ktoré zlepšia Váš pobyt v Primorsku. Piesočnatá pláž sa nachádza iba 300 metrov od hotela.

Vybavenie hotela

Na recepcií, ktorá je otvorená 24 hodín denne sa nachádza zmenáreň a trezor, ktorý môžete využiť za poplatok. V areáli hotela sa ďalej nachádza terasa, záhrada, bazén, fitness centrum a wellness centrum, ktorého procedúry si môžete dopriať za poplatok, Pre deti je vyhradený detský bazén, detské ihrisko, detský klub a animačný tím. V areáli hotela sa taktiež nachádza aj nočný klub, môžete si zaspievať karaoke alebo si zahrať šípky.

Vybavenie izby

Elegantne zariadené izby sú v hoteli vybavené klimatizáciou, TV, chladničkou, telefónom, pohármi, balkónom s výhľadom na bazén a okolie hotela, kúpeľnou spolu s toaletou a fénom na vlasy. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 2 až 4 dni.

Stravovanie

V hotelovej a la carte reštaurácií si pochutnáte na rôznych bulharských a medzinárodných špecialitách. Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov, kde nájdete ponuku jedál aj pre deti. Rôzne nápoje si môžete objednať v hotelovom bare.